KONST / Litografier / Färglitografi 16195130
*
nr 1619 5130
Franco Costa
(f. 1934), Italien
Signerad, numrerad 75/200, daterad -77. Färglitografi, bildmått: 45x64 cm, yttermått inklusive ram: 58x77 cm
Franco Costa, född 1934, italiensk målare,
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
1.100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 13 maj 2024
kl 18:21:57
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
10/5 13:16:16
1
1.000 kr
12/5 15:45:03
2
150 kr
12/5 15:45:03
1
200 kr (Budbetjänt)
12/5 15:45:22
2
250 kr
12/5 15:45:22
1
300 kr (Budbetjänt)
12/5 15:45:35
2
350 kr
12/5 15:45:35
1
400 kr (Budbetjänt)
12/5 15:45:39
2
450 kr
12/5 15:45:39
1
500 kr (Budbetjänt)
12/5 15:45:45
2
600 kr
12/5 15:45:45
1
700 kr (Budbetjänt)
13/5 15:59:40
3
800 kr
13/5 15:59:40
1
900 kr (Budbetjänt)
13/5 15:59:48
3
1.000 kr
13/5 15:59:48
1
1.000 kr (Budbetjänt)
13/5 15:59:55
3
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: europa franco costa färglitografi grafik italien italiensk italy litografi litografier litografiskt blad sydeuropa
-
9037 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 18:08
-
9038 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:12
-
9036 Färglitografi
Camilla Pyk (f. 1966), Sverige. Signerad, numrerad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:55
-
8264 Färglitografi
Jan Roede. Signerad, numrerad 87/100, daterad 1993..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:29
-
9084 Färglitografi
Lars Norrman (1915-1979), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 18:41
-
9064 Färglitografi
Lasse Åberg (f. 1940), Sverige. Höjd: C upplaga me..//
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 19:28
*
Franco Costa
Franco Costa, född 1934, italiensk målare,
Läs om budbetjänten
nr 1619 5130
Franco Costa
(f. 1934), Italien
Signerad, numrerad 75/200, daterad -77. Färglitografi, bildmått: 45x64 cm, yttermått inklusive ram: 58x77 cm
Franco Costa, född 1934, italiensk målare,
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 1.100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 13 maj 2024 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
10/5 13:16:16 | 1 | 1.000 kr |
12/5 15:45:03 | 2 | 150 kr |
12/5 15:45:03 | 1 | 200 kr (Budbetjänt) |
12/5 15:45:22 | 2 | 250 kr |
12/5 15:45:22 | 1 | 300 kr (Budbetjänt) |
12/5 15:45:35 | 2 | 350 kr |
12/5 15:45:35 | 1 | 400 kr (Budbetjänt) |
12/5 15:45:39 | 2 | 450 kr |
12/5 15:45:39 | 1 | 500 kr (Budbetjänt) |
12/5 15:45:45 | 2 | 600 kr |
12/5 15:45:45 | 1 | 700 kr (Budbetjänt) |
13/5 15:59:40 | 3 | 800 kr |
13/5 15:59:40 | 1 | 900 kr (Budbetjänt) |
13/5 15:59:48 | 3 | 1.000 kr |
13/5 15:59:48 | 1 | 1.000 kr (Budbetjänt) |
13/5 15:59:55 | 3 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: europa franco costa färglitografi grafik italien italiensk italy litografi litografier litografiskt blad sydeuropa
-
9037 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 18:08 -
9038 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:12 -
9036 Färglitografi
Camilla Pyk (f. 1966), Sverige. Signerad, numrerad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:55
-
8264 Färglitografi
Jan Roede. Signerad, numrerad 87/100, daterad 1993..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:29 -
9084 Färglitografi
Lars Norrman (1915-1979), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 18:41 -
9064 Färglitografi
Lasse Åberg (f. 1940), Sverige. Höjd: C upplaga me..//
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 19:28